ТОВ Фоміт - висока якість за розумною ціною

Автоматизація технологичних процесів

Ремонт промислового обладнання

Продаж електрообладнання

ВИСОКА ЯКІСТЬ ЗА РОЗУМНОЮ ЦІНОЮ!

+38 (057) 755-34-35

+38 (050) 239-34-05

+38 (067) 862-64-68

fomit@ukr.net

В магазине представлен широкий выбор компонентов и запасных частей промышленного оборудвания.

Компанія «Фóміт» здійснює поставку вагового обладнання "під ключ", виконує повний комплекс послуг з діагностики, ремонту, налагодження, калібрування та введення в експлуатацію вагового та дозуючого обладнання:Автомобильные весы после ремонта

Модернізація механічних автомобільних ваг

Модернізація механічних автомобільних ваг передбачає заміну старої механічної (важільної) системи на тензометричну (електронну). При цьому стара важільна система повністю демонтується, а платформа встановлюється на тензодатчики, які змонтовані в приямку на опорних тумбах. Сигнал з тензодатчиків подається в сполучну коробку, а потім на ваговий процесор. Для обліку ваги та ведення архіву передбачена можливість підключення комп'ютера. Всі роботи виконуються "під ключ", так і у вигляді шеф-монтажних робіт. Модернізація механічних ваг проводиться на базі комплектуючих відомих зарубіжних виробників, таких як "Zemic USA", "Esit", "Utilcell" та інших виробників. Переваги ваг після модернізації:
Датчик для автомобильных весов HM9A

За бажанням замовника ваги можуть бути укомплектовані системою ідентифікації автотранспорту за допомогою комплексу машинного зору (технологія розпізнавання номерних знаків).

Після модернізації тензометричні ваги будуть відповідати вимогам стандарту ДСТУ EN45501:2007 «Прилади неавтоматичні зважувальні».

Технічне обслуговування вагового обладнання

Завдяки своєчасному технічному обслуговуванню виявляються та усуваються дефекти, які з часом викликають вихід обладнання з ладу, як наслідок - втрачений прибуток. Технічне обслуговування виконується за місцем розташування обладнання якісно два рази на рік. Однак, у випадку виходу з ладу обладнання, фахівці нашої компанії прибудуть на об'єкт для виконання ремонтних робіт не залежно від періодичності ТО (вартість робіт входить у вартість договору, запасні частини оплачуються окремо).

Уклавши з нами договір, Ви отримаєте такі переваги:

Автоматизація кранових ваг

З метою оперативної реєстрації ваги компанія "Фоміт" впроваджує систему управління і зчитування даних з кранових ваг по радіоканалу з застосуванням технології "Industrial Wi-Fi", "Radioline", "Bluetooth". Впровадження даної системи дозволить віддалено підключити кранові ваги до систем реєстрації та обліку ваги. 

Розробка, виготовлення, налагодження та введення в експлуатацію нестандартних технологічних ваг та дозаторів

Інженери компанії розробляють та впроваджують нестандартні технологічні ваги та дозатори на базі існуючого на підприємстві замовника вагового обладнання із застосуванням програмованих логічних контролерів PLC та іншої електроніки світових виробників - "Siemens", "ABB", "Phoenix Contact".

Наладка, калібрування та повірка ваг та вагового обладнання

Згідно з ДСТУ 2708:2006 "Метрологія. Повірка засобів вимірювальної техніки. Організація та порядок проведення" повірка є обов'язковою для всіх засобів вимірювальної техніки, які перебувають в експлуатації, випускаються з виробництва або ремонту, продаються, видаються напрокат.

Компанія "Ф?міт" пропонує послуги з підготовки, організації, а також проведення державної повірки вагового обладнання, яка буде виконана спільно з фахівцями регіонального Державного Центру Стандартизації та Метрології (ДЦСМ).