ТОВ Фоміт - висока якість за розумною ціною

Автоматизація технологичних процесів

Ремонт промислового обладнання

Продаж електрообладнання

ВИСОКА ЯКІСТЬ ЗА РОЗУМНОЮ ЦІНОЮ!

+38 (057) 755-34-35

+38 (050) 239-34-05

+38 (067) 862-64-68

fomit@ukr.net

В магазине представлен широкий выбор компонентов и запасных частей промышленного оборудвания.

Компанія «Фóміт» впроваджує системи автоматичного керування процесом сушіння зернових, зернобобових та олійних культур із застосуванням потокових вимірювачів вологості виробництва компанії "Аквар-Систем" (Білорусь). Технологічний процес заснований на безперервному вимірюванні вологості культур в потоці та відповідному коригуванню температури теплоносія та інтенсивності процесу сушіння.

Сушилка ДСП

Переваги системи управління:

Система складається із наступних компонентів:

Система контролю і управління технологічним процесом зчитує показання датчиків температури теплоносія та охолоджувача, а також датчиків температури і вологості сировини. Всі показники температури та вологості в режимі реального часу обробляються контролером, який встановлює оптимальний режим сушіння зернових та у відповідності з встановленим режимом роботи коригує температуру, інтенсивність нагріву (охолодження) та режим подачі сировини для сушіння.Влагомер зерна в потоке А315

Система побудована на базі контролерів "Siemens" (Німеччина) або "Мікрол" (Україна), які добре себе зарекомендували в різних галузях промисловості. Також у системі використовуються мікрохвильові, потокові вологоміри "Аквар-Систем" (Білорусь), які вимірюють вологість сировини в потоці. Технологія мікрохвильового вимірювання вологості дозволяє вимірювати вологість у широкому діапазоні температур сировини, без внесення поправочних температурних коефіцієнтів для 15 встановлених сільськогосподарських культур. Вологомір має сертифікат відповідності СЕ.

Завдяки використанню моторизованих приводів перемикання маршрутів переміщення сировини, система оперативно реагує на зміни поточних параметрів роботи і встановлює необхідний маршрут руху.

Система контролю роботи механічних вузлів та агрегатів дозволяє знизити пускові навантаження на механічні вузли та агрегати, встановити оптимальний режим роботи механічних вузлів при переміщенні сировини, а також контролює роботу обертових механізмів, запобігаючи виходу з ладу обладнання при перевантаженні, заклинюванні або іншої позаштатної ситуації.

Система побудована з застосуванням частотних перетворювачів та пристроїв плавного пуску з застосуванням датчиків контролю обертання.

Система обліку сировини, готової продукції та енергоресурсів призначена для обліку витрат енергоресурсів (електроенергія, паливо).

Система візуалізації роботи комплексу, віддаленого моніторингу та архівування даних виконана на базі scada системи OpenScada. Дане рішення дозволяє виконати інтуїтивно зрозумілу візуалізацію процесу сушіння, архівування даних та віддалений моніторинг на базі одного сервера. Додатково такий сервер може працювати в режимі «гарячого» резервування даних. OpenScada не має обмежень по кількості користувачів та підключеному обладнанню. Вбудований Web інтерфейс дозволяє віддалено контролювати роботу зерносушильного комплексу. Використання операційної системи Linux, сервера баз даних і розділення прав користувачів забезпечують високу надійність та стійкість системи управління.

Додатково система АСУ ТП може мати фунції:

Фахівці компанії завжди готові реалізувати Ваші ідеї та проекти!